*Lokal me qira ne Rr:Bajram Kelmendi.☻☻

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: REAT 26 Qer 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
*Lokal me qira ne Rr:Bajram Kelmendi.
*Pershkrimi lokalit:
-Siperfaqja: 140 m²
-Kati II-te
-Lokali eshte i pershtatshem per sherbime afariste apo depo dhe ka hyrje te veqant.
-Cmimi:Sipas marreveshjes.

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim