Marr Kompenzim nje vetur per Banesen ne Kalabri

Shitet nga: adri Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR   60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me leje Ndertimi ne Emshir (Kalabri ) afer rruges kryesore afer Termokosit dhe Shkolles fillore Dardania. Banesa eshte na katin e 6 - te gjithsejt ka 7 kate . Lifti eshte me kartel ka edhe kamera te sigurise, ka edhe interfonin.Banesa ka kete renditje 2 Dhoma sallon me kuzhin dhe dhoma Gjumit. Ka pamje shume te mire nga te gjitha anet e baneses.Eshte e leshuar me qera jane familjar.Jam Pronari.Marr per Kompenzim edhe nje vetur deri ne 10 mije euro.(ÇMIMI DISKUTOHET).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim