|PEMA|- banesë 100 m2, Lesna Riera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 21:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri/Emshir
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë, 100 m2, tek Lesna Riera, objekti Z10/11

__
Banesa 100 m2 është në katin 5 dhe ndahet në:
sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse, depo, 2 ballkone.

E vecanta e banesës është vendosja në objekt, ku nga salloni ka orientim në lindje, ndërsa dhomat i ka me orientim në perendim, pra ndricim natyrorë nuk mungon.

Dysheme me parket.
__
Për më shumë informata:
+377 45 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim