|PEMA|- Shitet banesë 70 m2, Dukagjini Residence

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 21:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lakrishtë
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE banesë 70.62 m2, në "Dukagjini Residence"-Prishtinë

__
Nëse jeni adhurues i energjisë diellore, banesa 70.62 m2 është zgjedhja ideale.

Me pamje të hapur nga "Unaza qëndrore e Prishtinës" dhe me orientim jug-perendim, banesa ka vendosjen më të mirën në objekt.

Banesa 70.62 m2 gjindet në katin e 3 (tretë) të banimit dhe ndahet në: sallon me kuzhinë, 1 (nje) dhomë gjumi, banjo, depo, ballkon. Vlenë të ceket që te gjitha dhomat kanë pamje të hapur me orientim në jug-perendim, ku drita natyrore nuk mungon.

__
Të gjitha muret në brendi, që ndajnë hapësirat e dhomave mes vete do të jenë të punuara si “sandwich” mure të trashësisë cca 12 cm, me pllakë të dyfishtë dhe izolim zanor të mjaftueshëm.

__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim