|PEMA|- Shitet banesa 98 m2, Lakrishtë, Prishtinë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishtë
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për #SHITJE banesë 98.7 m² në Lakrishtë, tek "Nartel Center" - Prishtinë.
__
Përderisa dikush kërkon qetësi maksimale në periferi, tjetër kush preferon që komoditetin për jetë ta gjej edhe në qendër të qytetit.
Duke ditur që jeta për çdo ditë e më shumë është e ngarkuar dhe që nevojat jetësore qyteti i përmbushë më lehtë, Pema Patundshmëri ofron banesë në lagjen Lakrishtë të kryeqytetit, tek objekti "Nartel Center" në katin 7 (shtatë).
Lokacioni në një ndër pjesën më të mirë të kryeqytetit me pamje të mahnitshme të tij, përfekte për ju që kërkoni akomodim funksional e me standarde të larta.
Këtë banesë të re të rregulluar me shije dhe me përkushtim të detajishëm, ngjyra moderne, si dhe e furnizuar me pajisje të cilësisë së lartë, përmasat e saj prej 98.7 m² të ndarë në 2 (dy) dhomë gjumi dhe 1 (një) banjo, e bëjnë edhe më të përshtatshme për jetesë të rehatshme për një familje.
__
Veçoritë dhe disa detaje të banesës:
Banesa është e ndarë në sallon me kuzhinë, 2 (dy) dhomë gjumi, banjo, korridor, ballkon.
Banesa ka dysheme me parket, banjo me sanitari e pllaka shume cilësore, sistem qëndror të fshesës elektrike.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri

Për më shumë, kliko këtu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim