|PEMA|- Shitet banese, 67 m2, Mat 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mat 1, "Ndue Përlleshi"
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE banesë 67.3 m2 në Mat 1, rruga "Ndue Perlleshi".

__
Banesa 67.3 m2 në katin 4 ndahet në:
Sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, korridor, ballkon.

Objekti është gjithsej 5 kate si dhe muret me fqinjët janë të ndara me 2 mure dhe me lesh guri ndërmjet 2 mureve.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim