|PEMA|-Shitet banesë, 86 m2, Lesna Riera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 86.53 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë 86.53 m2 tek Lesna Riera, Prishtinë.

__
Banesa 86.53 m2 gjindet në katin 5 dhe ndahet në: sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, ballkon.

__
Banesa është ende në ndërtim e sipër, ku në këtë fazë të ndërtimit, ofertat janë më të favorshme.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
| PEMA PATUNDSHMERI |
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim