|PEMA|-Shitet banesë 108 m2, Veternik-Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë 108.74 m2 në Veternik-Prishtinë

__
Ofrohet për shitje banesë 108.74 m2 në Veternik tek Konak Investments e cila ndahet në:
sallon me kuzhinë, 3 (tre) dhomë gjumi, 2 (dy) banjo e cila njëra gjindet në dhomën e prindërve, depo, korridor, ballkon.

Objekti shquhet si njëri prej objekteve më të mira të ndërtuara ndonjëherë, me hapësirë gjelbëruese, këndi për fëmijë, parking rrugorë.

Objekti është i ndërtuar me materialet më të mira në treg, me dyer e dritare kualitative si dhe dyshemeja e shtruar me parket.

__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim