|PEMA|-Shitet banesë 72 m², Lagjja Muhaxherëve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Muhaxherëve
Sipërfaqe: 72.7 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE banesë 72.7 m², në lagjen e Muhaxherëve, Prishtinë.

__
Banesa gjindet tek "Kulla Zotnisë", projekt ky që është planifikuar që të përmbushen të gjitha nevojat tuaja për banim.
Banesa e fundit 72.7 m² në katin e 2 (dytë) ndahet në: sallon, kuzhinë të ndarë, dhomë gjumi, banjo, wc, korridor, ballkon.

Rëndësi e veçantë i është kushtuar aspektit të izolimit termik dhe akustik përmes dritareve të kualitetit të lartë dhe fasadës ventiluese, që veçohen për qendrueshmerinë dhe jetegjatesinë e tyre.

Ndarja në mes të banesave është me dy mure, izolim akustik dhe lesh guri ndërmjet mureve.
Dysheme me parket, dritaret me xham të temperuar të sigurisë së lartë, si dhe roleta të integruara me komandë elektrike, të gjitha këto e bejnë të veçohet projektin "Kulla Zotnisë".
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim