|PEMA|-Shitet banesë 86 m2, kati 3, Lesna Riera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri/Emshir
Sipërfaqe: 86.54 m2
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për SHITJE, banesë 86.54 m2, në katin e 3-të, tek Lesna Riera, në objektin Z12-13.

__
Banesa 86.54 m2 në katin e 3-të, ndahet në:
sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, ballkon.


Banesa ka orientim në lindje dhe dritaret janë me 3 shtresa të xhamit.

__
Për më shumë informata:
+377 45 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim