(QIRA) BANES Komode në Tophane (60m²)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 05 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet BANESA Komode me Qira në Lagjen Tophane, perballë Gjykatës tek Rrethi . Sipërfaqja (60m²). Kati i 2-të. Renditja: Dhome Dite me Kuzhin, 1 Dhoma Gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon (Terase 18m²). Eshte e sapo Mobiluar, dhe ende është e pa banuar!

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim