(QIRA) BANES Luksoze në Rr.Ismail Dumoshi afër M..

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 04 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
(QIRA) Leshohet BANESA Luksoze me Qira në Rr. Ismail Dumoshi, afër Magjik Parkut. Siperfaqja (140m2). Kati i 2-të. Banesa ka 3 Dhoma te Fjetjes, 1 Sallon i lidhur me Kuzhinë, 2 WC njera eshte me Gjakuzi, 1 Shpaiz, dhe 2 Ballkona. Oborr , Nxemje Qendrore me rrymë. Klimë, Kamera 24 orë per Siguri, Agregat (nese nalet rryma ndezet per tre sekonda).

Çmimi 360 € (Me Garazh 400 €)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim