QIRA Agjensioni Vision Group

Shitet nga: arber Sot 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   500 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni "Vision Group Consulting" fton per bashkepunim te gjithe pronaret e banesave , shtepive,lokaleve afariste, objekteve dhe pasurive te tjera te patundshme ne Prishtine dhe me gjere, te cilet jane te interesuar te shesin ose te japin me qira pronat e tyre ne afat te shpejte, te na kontaktojne ne nr. e meposhtem:
+377 (0) 45 19 00 19
+377(0) 45 64 19 74
Ne te njejten kohe kryejme edhe keto sherbime:Vleresim pronash ,legalizme,investime,konsulence biznesore,ndermjetesim ,partneritet,keshilldhenie,asistim,monitorim.
arberani@hotmail.com
Sheshi Zahir Pajaziti, 10000 Prishtine

infovisiongroup@gmail.com
www.facebook.com/infovisiongroup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim