(SHITET) BANES Komode e Mobiluar në Fushë Kosovë

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 05 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA Komode në Fushë Kosovë, perballë MOBIN. Sipërfaqja (90m²). Kati i 3-të i Banimit. Renditja: Sallon i madhe me Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Koridor, Shpajz, Banjo, Ballkon. E Mobiluar Komplet, dhe Dizajnuar në menyre Kreative. Air Conditioner. Uje 24h.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim