(SHITET) BANES në Bregun e Diellit, (40m²)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 15 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu u Diellit
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, afër Ambullantës, Rr. Hyzri Talla, afër Baneses se Presidentes. Kati i 4-të. Sipërfaqja (40m²)

Renditja:

- Sallon me Kuzhine

- 1 Dhome Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet dhe Renovuar në tersi, nxemje Qëndrore, parking të mjaftueshëm.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim