SHITET BANESA ,BR.I DIELLIT-SH.F."I.Qemaili" Pri

Shitet nga: Naser 17 Shk 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr." M. Gradica" -B. Diellit Prishtin
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Breg te Diellit afer Sh.F."I Qemaili" dhe tregut te gjelbert(qendrea Tregtare)
Banesa është ndërtim i para lufte
Sipërfaqja 83 m. kati i shtat
Gjendja: e renovuar komplet( Dyer dhe dritare, mure dhe dysheme)
Renditja: Salloni ne anen perndimor
Dy Dhomat ne anen lindore
Kuzhina e ndar nga salloni
Banjo dhe dy WC
Çmimi sipas marrveshjes
Nr. kontaktues 044671993
naserqorri@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim