►SHITET BANESA 83 m2

Shitet nga: Veton Rexhepi 03 Gsh 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa ka keto Karakteristika:
==Banesa posedon Dhomen e Pritjes
==Banesa posedon Kuzhinen
==Banesa posedon Dhomen e prinderve
==Banesa posedon Dhomen e femijeve
==Banesa posedon Banjo familjare
==Banesa posedon Wc ndihmese ose Shpajz
==Banesa posedon Teras
==Banesa posedon Pamien nga Jugu dhe Perendimi

Karekterstika tjera rreth Baneses 83 m2
•●►Distanca e madhe ne mes te objekteve,
•●►Hapsirat gjelbruse 30 ari
•●►Furnizim te rregullt me energji elektrike 24h(me gjeneratora)
•●►Uje i pijshem permes sistemit te filtrimit 24h(shpuarje nen toke)
•●►Uje te ngrohte dhe ngrohje 24h(permes shpuarjes nen toke)
•●►Sigurim ne hyrje te objekteve 24h(sekjuriti tek hyrja e objektit si dhe videofoni)
•●►Vezhgim me kamera dhe alarme per mbrojtjen e pasuris tuaj,
•●►Parking nentokesor per qdo familje,
•●►Qendren Tregtare me mbi 30,000 m2
•●►Qendren per Argetim,
•●►Qendren Wellnes (Pishinat dhe Saunat),
•●►Ne secilin koridor te perbashket sistem per klasifikim dhe hudhjen e mbeturinave

•●►------> Ju garantojm per te gjitha keto qe i kemi theksuar
•●►Po ashtu 10 Vite garancion per qdo material qe perzgjedhni per banesen tuaj

•● Vendi: Mati 1
•● Rruga: Enver Maloku

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=sua3i1r35VQ

Facebook: https://www.facebook.com/ShesBanesa

Mos hezitoni te pytni per qkado qe ju intereson rreth baneses suaj dhe ate pa shpenzime ne viber!
Tel: 045/410-363
Viber: +38649/60 62 60
Email: vetonrexhepi0@gmail.com

Ju mirpret: Veton Rexhepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim