SHITET BANESA NE LAGJEN ,,DARDANIA''

Shitet nga: Elez 04 Maj 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Dardania,Banesa eshte 80 metra katror Neto eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje:kuzhina e madhe plus vendi i trapezaris, dy dhoma gjumi ,salloni i madh ,shpajzi, dy korridora,nje ballkon dhe nje banjo,ka nxemje qendrore me Termokos.
Ka pamje ne tri ane te nderteses (veri,lindje,jug),uji nuk ndalet 24 ore, gjindet ne pjesen me te qete ne dardani afer shkolles fillore ''DARDANIA".
Gjithashtu ka edhe podrumin me me shum se 32 metra katror ku mundet te shfrytezohet.
Bejme edhe nderrim me shtepi ne periferi nese me pershtatet,qmimi eshte me marreveshje.

Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e telefonit 044 300 322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim