SHITET-Banesa ne objektin DODONA☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
*Shitet banesa ne objektin DODONA rruga Bajram Kelmendi
*Pershkrimi i banese:
-Siperfaqja:85m²
-Katin e 3-te
-Renditja: 2 dhoma gjumi,sallon m ekuzhine,shpajz,banjo dhe ballkon;Posedon ashensor dhe uje 24h

Gjindemi ne rr.Bajram Kelmendi -objekti DODONA
Agjensioni REAT
mob:+37745 691 690
049/616-731
e-mail:agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim