SHITET banesa te Bregu i diellit ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
*Shitet banesa ne Bregun e Diellit.

*Banesa gjindet ne Rr:Xheladin Hana te banesat e bardha.
-Siperfaqja: 65m²
-Kati: 3
-Renditja:dhome gjumi,sallon,kuzhine,shpajz,banjo dhe ballkon.


Mob:045/691 690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim