"Saraj"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.N.P "Universal" 22 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Nese kerkoni nje vend te qete per banim me shum hapsire,gjelbrim dhe ajer te paster ,atehere ejani dhe na vizitoni qe te bindeni dhe vet ! Banesat jane ne lagjen Mati 1 me infrastrukture te rregulluar dhe me nje pamje shum te bukur e rrethuar me gjelberim dhe ajer te paster ...... "Jeto me natyren " eshte motoja e jone !
Mund te na kontaktoni ne keta numra
044174865 044153290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim