Shitet Banesa Kalabria Te banesat e llesnes 125m2

Shitet nga: Zgjidhja 29 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Kalabria ( Emshir )

Banesa gjendet ne katin e 4 dhe ka lift.

Posedon;
1Sallon
1Kuzhin
3Dhom Gjumi
2BanjoWc
2 ballkona
Banesa shitet e mobiluar

Çmimi per m2 - 800 euroRealEstate-Patundshmëri Zgjidhja

045 558 533
049/313-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim