Shitet Banesa ne Bregun e Diellit,Prishtinë

Shitet nga: Enver Bislimi 14 Pri 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në Bregun e Diellit afer shkolles fillore "Iliria".Banesa ka gjithsej 4 dhoma, 3 dhoma te fjetjes dhe sallonin me kuzhinë, banjon dhe 2 koridore.Banesa shitet e mobiluar. Ndertesa posedon liftin,internetin dhe kabllovikun.Çmimi sipas marrëveshjes.Për informata më të hollësishme ju lutem më kontaktoni në 044159689.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim