Shitet banes ne Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Esenca Agjenciom 15 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Oferte specilae , dhe urgjente me cmim super te lire . .Banesa ne Mat 1 prej 80 m2 ,kati 5. Sallon me kuzhine , plus dy dhoma gjumi , koridor , ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim