*Shtepi me qira ne Sofali (mbrapa shkolles Norma..

Shitet nga: REAT 26 Qer 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
*Shtepi me qira ne Sofali (mbrapa shkolles Normale).
*Pershkrimi i shtepise:
-Kati i I-re
-Dhoma e dites,kuzhina,banjo.
-Kati i II-te
-3 dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.
-Shtepia ka garazh,uje 24 ore me rezervuar.

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim