*Shtepia ne shitje ne lagjen Vneshta.☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
*Shtepia ne shitje ne lagjen Vneshta.
*Pershkrimi i shtepis:
-Siperfaqja: 300 m²
-Oborr: 5 ari
-Shtepia 2 kateshe.
-Kati I-re:sallon me kuzhine,dhome dhe banjo.
-Kati II-te:3 dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.(shtepia posedon nxemje qendrore me rrym dhe uje 24 h)
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim