*Trualli ne shitje.☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
*Shitet trualli ku gjindet larg 5 km larg Graqanices ne fshatin Livagje.
*Siperfaqja: 27 ari
-Cmimi: 2000€/ari
-Trualli gjindet afer rruges ka kanalizim,instalimin elekrik dhe i posedon te gjitha dokumentat.
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim