shes banes 91m2 ne rrugen B qmimi 55000euro

Shitet nga: arlind 11 Mar 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
shes banes 91m2 ne rrugen B qmimi 55000euro..banesa ka sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi..banesa eshte ne katin e peste..ka pamje ka jug-lindja si dhe nga perendimi..banesa eshte e gatshme per banim eshte kati i parafundit...//
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim