003 Shes banesen te gjimnazi Sami Frasheri

Shitet nga: Mali 02 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te Gjimnazi Sami Frasheri. Banesa ka nje dhome te gjumit, sallonin dhe kuzhinen. Eshte komplet e mobiluar.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim