035 Banese ne shitje ne rr. Bajram Kelmendi

Shitet nga: Mali 02 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr. Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 112.5 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rr. Bajram Kelmendi perballe sh.f. Elena Gjika. Banesa eshte komplet e mobiluar ka 3 dhoma te gjumi sallonin me kuzhine dhe 2 banjo.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim