063 Shitet ose leshohet me qira banesa te parku

Shitet nga: Mali 02 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Parku i qytetit
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te parku i qytetit
Ka dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhine
Kati i pare
Eshte e pamobiluar, mund te perdoret edhe per zyre

Shitje: 700 euro m2
Qira: 300 euro muaji
Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163
Agjensioni per patundshmeri MALI
Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim