1.30 ari ne Prishtine afer Parkut te Qytetit

Shitet nga: Adhurim 12 Pri 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
shes truallin te parku i qytetit rruga edmond hogja .siperfaqja130m katror qmimi 25000 ne trualla kaqen nishpi dykatshe dhe per momentin asht vetem temelate katit te par .domentacioni asht ne emnin tim mundemi me perkthi meni ren te noteri'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim