10 banesa ne Velani afer parkut te qytetit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per patundshmëri "ZOGU" 13 Nën 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 banesa ne Velani afer parkut te qytetit ne rrugen Edmond Hoxha .Kemi banesa me siperfaqe ndryshme dhe katë te ndryshme.Prej katit 1-3 qmimi i banesave eshte 810 euro per m2 ndersa prej katit 4 zbritet per 10 euro per m2.Siperfaqja e banesave eshte prej 54 deri 100 m2.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim