10 banesa ne mahallen e Muhxhereve

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 14 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim 10 banesa ne mahallen e Muhxhereve afer Qendres,banesat kanë siperfaqe te ndryshme dhe katë te ndryshme ,qmimi eshte 850 euro per m2 .Janë të gatshme per banim.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim