2 BANESA ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE

Shitet nga: Bashkim 18 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohen 2 banesa me qera ne bregun e diellit shume afer xhambazeve , banesa ka dy dhoma te gjumit , sallonin me kuzhin , banjon , ballkon dhe pesedon garazhin per nje vetur . Banesa leshohet vetem per familjar dhe kohe te gjate, leshohet me mobile ose pa mobile varesisht prej nevojes dhe marveshjes.
Informatat ma te hollesishme mund ti merrni ne : 044 / 115 - 170 ose 049 / 115 - 170
Cmimi shume i arsyeshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim