2 BANESA NË MATIN 1

Shitet nga: Simon 17 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN 2 BANESA NË MATIN 1, TË BANESAT E TREGTIS, KATI 6 ME PENTHOUSE, ME SIPËRFAQE 74m2, + TERASEN 78m2, TJETRA 73m2, + TERASEN 78m2, SHITEN BASHKË DHE NDARAZI, ÇMIMI I PËRBASHKETË 138.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim