2 Banesa ne l.spitalit qmim shum t'volitshem

Shitet nga: arben 20 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: lagja spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 banesa ne lagjen e spitalit ne vend shum te mir njera 85 metra kati i 1 ka 650 ero per meter dhe 105 metra kati i 5 620 ero per meter te gatshem per banim ndertim i ri kontrata mund te behet te noteri vala 044229568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim