2 Banese ne Dardani

Shitet nga: fahri 07 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 banesa me gjithsej 72 m2 ne lagjen dardani rruga ilaz kodra perball stacionit t autobusave ,banesat jan te renovuera kati perdhes dhe podrum kan uj 24 or parking te mjaftushem dhe mund te kthehen ne lokal per biznes per me shum info tel ne nr 044233346 ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim