2 banesa në Mati 1 rr Ndue Përlleshi 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 banesa në Mati 1, rr. Ndue Përlleshi, afër ndërtimeve të Tregtisë, me sipërfaqe nga 115m2, në katin e 4-tër dhe 5-të. Banesat kanë sallon me kuzhinë 3 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.

Çmimi: 69.000€


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim