2 banesa ne Arbëri afër PANDORËS N.SH

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shesim dhe lëshojmë me qera dy banesa në lagjen Arbëria afër rrethit.
Banesat ndodhen ne rr."Zagrebi", rruga për në Ministrinë e Shëndetësisë.

Sipërfaqja e banesave është 2 x 64 m2 dhe kanë këtë përbërje:
- një sallon të madh me mbi 30m2 me kuzhinë dhe terasë e cila ka pamje nga qyteti
- koridor
- një banjo dhe
- një dhomë të fjetjes

Banesat janë të mobiluara dhe cmimi i qerasë mujore është nga 280 € për secilën, kurse çmimi shitës është 620€ / m2.

Ju mirëpresim

Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim