2 banesa penthouse në Matin1

Shitet nga: Simon 27 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 banesa penthouse në Matin1, kati 6, 74m2 +78m2 penthouse, 73m2 +78m2 penthouse, të renovuara, shiten bashkë dhe ndarazi, Çmimi 138.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim