2 dhoma gjumi kuzhine depo ,koridor dhe banjo ta..

Shitet nga: AHMET SPAHIU 15 Pri 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjindet ne bregun e diellit perballe qaooqaoo rr.vllezrit gervalla bl/4hy5 nr/17
tersisht e rinevuar dhe e mobiluar dhe super luksoze me pamje dhe tarase ka qendra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim