2 shtepi ne lagjen NIC me sip-210m2

Shitet nga: ARLIND 24 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: qagllavice PRISHTINE
Sipërfaqe: 210 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 shtepi ne lagjen NIC ne qagllavice perball GRAND STORES shtepit jan ne fazen perfundimtare te ndertimit..kan nje ndertim shum cilesore dhe modern qmim 150000 euro per shtepi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim