3 BANESA NE LAGJEN KALABRIA

Shitet nga: miftar 08 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
SHES 3 BANESA NE LAGJEN KALABRIA NDERTIM I LESNES TE SAPO PERFUNDUARA DHE TE PABANUESHME ME HERET.

BANESA 1: 98m2, KATI 7, 2 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, 2 BALLKONE, 1 BANJO, 1 WC, SHPAJZ.
QMIMI 850 EURO I DISKUTUESHEM

BANESA 2:119m2, KATI 7, 3 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, BANJO, WC, 2 BALLKONE,
QMIMI 850 EURO I DISKUTUESHEM.

BANESA 3: 138m2, DUPLEX, KATI 7-8, KATI POSHT: SALLON+KUZHINE, BANJO, BALLKON,
KATI SIPER KA 3 DHOMA GJUMI, NJERA KA EDHE BANJE, 1 BANJO TJETER NE KORIDOR.
BANESA ESHTE LUKSOZE DHE ESHTE PUNUAR ME PLAN SHUM TE MIRE PER BANIM.
QMIMI 870EURO I DISKUTUESHEM

TEL:044/799-348 049/685-252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim