3 banesa ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Fatos zeqiri 07 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 3 banesa ne lagjen e spitalit 500 metrra nga rrethi kryesor .banesat jan te nje kualiteti mjaft te lart te ndertuara nga euroabi dhe kan leje ndertimir .2 banesa jan nga 84 m2 kurse nje banesa esht 64 m2.
Per qmim kontaktoni ne nr 044480616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim