3 lokale ne kompleksin PUHIZA ne breg te dill

Shitet nga: Arlind 24 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: breg te dillit
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
shes 3 lokale ne kompleksin puhiza ne breg te dillit lokalet kane kete siperfaqe
---88m2
---92m2 keta dy lokale e kane mundsine per tu bashkuar sepse jane afer njeri tjetrit dhe lokali
---62m2 te gjitha lokalet kane terasen e cila mund te shfrytzohet po ashtu kane edhe parking te mjaftueshum...kan te instaluar nxemjen nga TERMOKOSI qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim