5 banesa ne qender te 4 llullat!#Delta

Shitet nga: Delta 03 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesat kane kuadratura te ndryshme(dy-dhomshe,tre-dhomshe)kate te ndryshme dhe cmime te favorshme,jane ne ndertim e siper!Informata 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim