8 banesa ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS Agency 02 Jan 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten dhjete banesa ne Lagjen Mati I- (Lagjja e Spitalit) ne rrugen "Malush Kosova"

Kati I: 5 Banesa( 62m2; 54m2; 85m2; dhe 2 Banesa nga 105m2).
65m2 =44850 euro
54m2 =37260 euro
85m2 = 58650 euro
105m2 = 72450 euro

Kati III: Ne kete kate jane 5 Banesa me nga 95m2

Cmimi per m2 per m2. 690 euro

Gjithashtu ne kete objekt ndodhen edhe 2 lokale, njeri 65m2 ndersa tjeteri 120m2.
Objekti eshte 5 kate me perdhese dhe posedon ASHENSORIN qe keto tipe te objekteve me kete etazhitet nuk e kane.

Me Respekt: AKS-Agency
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Tel: 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim