A824 Lëshohet shtëpia me qira te UBT-ja, Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 15:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtëpia me qira në Kalabri(Emshir), te UBT-ja.
Shtëpia i ka 3 kate rreth 400 m2 dhe 3 ari oborr.
Eshtë shumë e përshtatshme për veprimtari afariste.
Lëshohet edhe vetëm një kat i caktuar!
Secili kat ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë,banjo.


Qmimi:me marrëveshje
A824


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim