AGJENCIA "Prona PLUS" KERKOJME BANESA ME QIRA

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
KERKOJME BANESA PER QIRADHENIE NE QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim